| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
View: 3014|Reply: 73
Collapse the left

Beszélgessünk magyarul :D - Let's talk in Hungarian

[Copy link]
Post time: 2016-11-23 06:09
| Show all posts |Read mode
Edited by FantaZsu at 2016-11-23 06:20

Beszélgessünk magyarul   - Let's talk in Hungarian


Sziasztok!
Ma kaptam az oldalra linket. Gondoltam hogy csvegjünk magyarul egy angol oldalon, s természetesen mintázzunk. Ha valaki keres valamit vagy csak sikerélménye van ossza meg nyugodtan itt mindenkivel

                               
Login/Register to enlarge



Post time: 2022-3-8 00:32
| Show all posts
Tomacsek

                               
Login/Register to enlarge
2022-2-12 12:07

Sziasztok!Én most csatlakoztam és örömmel látom,hogy van magyar csoport is .Remélem működi ...

Szia!
Pontokat szerezhetsz, ha feltöltesz valamit. Lehet mintát vagy saját kész munkát. A feltöltésért is jár pont és ha letöltik, minden letöltésért is kapsz. Ha szöveges kommentet írsz az általad letöltött minták alá, illetve a mások által feltöltött kész munkák alá. Vagy ha csak szörfözöl és fellépsz egy-rgy felhasználó személyes adatlapjára.
Remélem tudtam segíteni!

Comments

Köszönöm  Post time 2022-4-12 04:13
Reply Support 2 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2018-3-6 23:04
| Show all posts
Szia!
Igen, minden esetben anonimak. Amikor feltöltesz egy mintát, akkor mielőtt megjelenne az oldalon, moderálásra kerül - itt állítják át a moderátorok, hogy felkerülés után a feltöltő neveként a PinDIY jelenjen meg, ne a Te neved. Szóval csak az buktathat le, ha amikor megköszönik a mintát, visszaírod, hogy "nagyon szívesen". Nehéz megállni, hogy ne válaszoljon rá az ember, de muszáj, ha tényleg nem akarsz vele lebukni. Viszont a minták feltöltésével (amennyiben még nincs fent az oldalon az adott nyelven - érdemes használni ehhez a keresőt!) jó sok gold coint lehet összeszedegetni.
A másik, ami lényeges lehet, hogy ha olyan mintát töltesz fel, ami ingyen letölthető (pl. norbertos amigurumi mintái ingyen elérhetőek a blogspot oldalán), akkor azért nem kérhetsz 5 érménél többet. Fizetős mintákért viszont tényleg jól lehet keresni, nekem majdnem 8000 jött össze 3 nap alatt 3 mintából, amit sok más, szépséges mintára költhettem. Amíg DIY0 vagy, addig a max, amit mintáért kérhetsz, az 50 gold coin. DIY1-nél már 100, és innentől 100asával emelkedik a kérhető összeg.
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2018-3-6 21:05
| Show all posts
Szia Zsu! A User Group (DIY0, DIY1-2-3 stb.) a jogosultságaiddal van kapcsolatban. Minél magasabb csoportban vagy, annál több gold coint kérhetsz pl. a feltöltéseidért, több mindent érhetsz el, stb-stb.
Ezt úgy tudod növelni, ha minél aktívabb vagy az oldalon. Nekem pl. attól ugrott most meg nagyon, hogy 3 feltöltésemből 3 nagyon keresett cucc, így sokan letöltik. Ezen felül is aktívkodni kell viszont: írj a különböző témákhoz, ha letöltesz valamit, akkor illik megköszönni a feltöltőnek (Reply: Thank you very much!). Ha nyitsz egy témát, azért is kapsz pontokat - de figyelj rá, hogy ne kamutéma legyen, hanem olyan, aminek értelme is van, vagy ami számodra érdekes vagy lényeges.

Credits: 25 ( Posts×0.1 + Threads×0.26 + Digests×5 + Online Time (h)/1.5 )

Itt mutatja, hogy a kapott kreditpontok száma a hozzászólások, nyitott témák, online töltött idő alapján kerül kiszámításra. (Viszont nem számít online töltött időnek, ha megnyitod az oldalt, és úgy hagyod, aktívan böngészni kell. Én pl. átnéztem közel 800 oldal letölthető mintát. )
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-21 21:22
| Show all posts
Kriana

                               
Login/Register to enlarge
2022-3-17 12:55

Lassan végig olvasom az összes vonatkozó topicot, de nem tudok rájönni hogy melyik kategóriát ...

Feltöltésnél 2 opció van ,, post new diary,, és a ,,post new pattern&magazine,,  (az angol nem az erősségem, bocs, ha nem helyesen írtam!) Az első a saját alkotásoknak van, a második a mintáknak. Rákattintasz a new scanned info-ra, itt kiválasztod a cross stitch pattern scanned, a mellette lévő rubrikába megy a minta neve és by a tervező neve. Az alatta lévő táblázatot ki kell tölteni (ha nem megy az angol, mint nekem, a Google a barátod
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-10 08:05
| Show all posts
Hát a feltöltéssel én is szenvedek mindig.
De úgy emlékszem a ,,feltöltős ablak,, felső részében van, hogy fájlok csatolása. Csak pdf és jpg formátumban lehet feltölteni. De meg kell mondjam idáig csak 2x éltem a feltöltés lehetőségével. Éppen a feltöltés bonyolultsága miatt. Először én az egyik admin segítségét kértem. Ő küldött egy feltöltési útmutatót. Szerintem te is kérd az ő segítségüket. Ebben biztos, hogy sokkal jobb tanácsokat adnak, mint én.
A letöltések pedig (én keresztszemes mintákat és újságokat szoktam letölteni, így azt tudom elmondani). A letölteni kívánt minta képe alatt van a fájl. Erre kattint rá. Akkor feldobja az árát. Fogadd el, utána ismét kattints a fájlra. Ennyi. Van amikor nálam a másodszori kattintásra sem kezdi letölteni a fájlt. Ilyenkor 1x rákattintok a frissítésre és újra a fájlra. Nálam ez működik.
Remélem tudtam segíteni egy kicsit! Sajnos én sem vagyok profi!
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-24 15:21
| Show all posts
Tomacsek

                               
Login/Register to enlarge
2022-3-22 07:58

Na én pontosan azt a fájlok csatolása ikont vagy lehetőséget nem találom sehol!!!Pedig az ke ...

Kifotóztam neked egészen a feltöltős ablakig. Ha adsz e-mail címet elküldöm.
De próbálom leìrni is lépésről lépésre.
1. Menyitod a My Center -t, majd a My shares-t.
2. A felugró ablakban mindjárt a legelső lehetőség a Post new diary. Ezt akkor nyisd meg, ha saját munkádat szeretnéd megmutatni.
3 . A második lehetőség a Post new pattern & magazine. Ha mintát akarsz feltölteni, ide kell kattintani.
4. A megnyíló ablakban találsz egy kék alapon new feliratú gombot. Ide kattints.
Ez nyitja meg a feltöltős ablakot. Azt, hogy hogy kell ezt kitölteni, fentebb már leírtam.
5.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-21 21:41
| Show all posts
Kriana

                               
Login/Register to enlarge
2022-3-17 12:55

Lassan végig olvasom az összes vonatkozó topicot, de nem tudok rájönni hogy melyik kategóriát ...

). Utána alul rákattintasz az image ikonra,  kiválasztod a fájlt - feltöltöd upload gomb. Ha kész a fájl neve melletti kockába beállítod, hogy mennyi tallért kérsz érte feltöltésenként. Ezután rákattintasz a fájl nevére és kiikszeled az ablakot.  Utána alul találod a new tread gombot. Rákattintasz és elvileg kész.
Én is csak ennyit tudok. Azért remélem ez is valami!
Szép napot kívánok! Viki
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-8 20:54
| Show all posts
Tomacsek

                               
Login/Register to enlarge
2022-3-8 20:44

Szia!A feltöltéssel van némi gondom ha esetleg tudnál segíteni.Azt tudom hol kell de ahol azt ...

Szia!Meg még egy kérdés,ha lehet !Te tudod mit jelent az amikor le szeretnék tölteni egy számomra tetsző mintát ,de nem tudom mert az van odaírva,hogy : "Rejtett szálakat tartalmaz, kattintson az összes megtekintéséhez" ?És mikor rákattintok a vásárlási lehetőség helyett valamit válaszolnom kellene.Fogalmam sincs hogy juthatok a mintához.(Konkrétan a BtcsCrohet coyote mintájáról van szó!)
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2016-11-23 06:23
| Show all posts
Edited by FantaZsu at 2016-11-23 06:26

Ma véletlen megláttam egy képet. A meglátni és megszeretni kategóriába tartozik. Ha valakinek esetleg van mintája nagyon megköszönném.

                               
Login/Register to enlarge

Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2016-11-23 17:57
| Show all posts
Van másik is:
sziv fa.jpg
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-11-26 07:18
| Show all posts
Én a gombolyag magazin 1-2 mintáját keresem Főleg a mostaniból az angyalkát. Egyébként szuper az oldal, csak nlha nehezen tölti le a mintákat. Bár lehet az én gépemben van a hiba
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2016-11-28 04:25
| Show all posts
Nem is hallottam még erről a magazinról.

Comments

Végülis megvettem:D Bár csak 1-2 minta tetszett igazán, de mindegy. Keress rá. Minden számnál meg lehet nézni milyen minták vannak benne.  Post time 2016-12-7 20:44
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2016-12-3 10:36
| Show all posts
AMA 606
Aranyos kis minta.

Rate

Number of participants 1Gold Coins -5 Collapse Reason
Turquoise -5 Please don't share open files in here

View Rating Log

Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-12-17 03:48
| Show all posts
sziasztok
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-12-18 00:24
| Show all posts
Pár évvel ezelőtt olyan élet volt itt... most pedig sehol senki...

Comments

Valóban...  Details Reply Post time 2017-1-24 03:40
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-12-18 16:52
| Show all posts
Yes indeed very good
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2016-12-19 16:36
| Show all posts
jó lenne ha törölnék végre a másikat amit rossz helyen hoztam létre

Comments

Please upload in Scanned forums like that post....//bbs.pindiy.com/forum-CrossstitchPatternsScanned-1.html  Post time 2016-12-20 00:49
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-30 02:33 GMT+8 , Processed in 0.075914 sec., 13 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list