| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Search
Hot search: Doll Doll M p cat doll
View: 8688|Reply: 99
Collapse the left

Polish Speaking Members - conversation in Polish

[Copy link]
Post time: 2014-9-2 11:33
| Show all posts |Read mode
Edited by anniekins at 2019-7-18 11:17


Witajcie,
może miałby ktos ochotę podyskutować w rodzimym języku?


Rate

Number of participants 1Gold Coins +50 Collapse Reason
Bleu + 50 very good idea, thanks Blythe

View Rating Log

When someone visits this page from a link you share, you will be rewarded

Post time: 2016-12-28 23:14
| Show all posts
Edytowano przez hanjah dnia 2016-12-28 15:17
laura22 2016-1-31 13:13
witajcie ☺ chciałam się was poradzić jaki len do haftu najlepiej wybrać ? jeszcze nigdy nie pr ...

Polecam len firmy Zweigart :)

Belfast 32ct wyszywany co dwie nitki daje gęstosc kanwy 16ct.
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2019-5-17 22:02
| Show all posts
Hej!

Popatrzyłam na swoje uprawnienia i podobnie jak Ty, mogę rozpoczynać nowe wątki i postować w kategorii "Diary" (niedawno zamieściłam jeden haft). Robisz to poprzez subforum "New thread (Can post new thread and reply)" i pod spodem: "Post new thread (All Diary Jobs)". Ale to pewnie już wiesz. Jest to mylące, bo jak spojrzysz niżej na kolumnę "Cross stitch Communication / Download (Cant post new thread only reply)" i dalej "Stitch Diary" już takiego pozwolenia nie mam, a to to sama kategoria. Bez sensu. Myślę, że nie sprawdzili tego po wprowadzeniu nowego systemu zamieszczania "Diaries" z pracami użytkowników. Co do nazewnictwa, nie do końca wiem czym są frywolitki, ale po szybkim rzuceniu okiem na Google, powiedziałabym, że pasowałoby to pod kategorię "Crocheting" (szydełkowanie)? Czy przy frywolitka używa się szydełka?

W każdym razie, problemy zaczynają się, gdy chce się zamieścić nowe wzory.
Nie wiem od którego poziomu jest to dozwolone. Na DIY 2 (moim) nie mam takiej możliwości. Podejrzewam, że chodzi o to aby tylko "zaufani" członkowie forum, mogli dzielić się wzorami. Nie ma też za bardzo jak tego sprawdzić, bo zamieszczanie wszelkiej maści wzorów robisz anonimowo. Ostatnio tylko ktoś niechcący się wydał i to była osoba z DIY chyba na poziomie 8?

Poziomy DIY tak naprawdę wprowadzają w większości zmiany kosmetyczne, np. na wyższych poziomach może zamieszczać zdjęcia o lepszej rozdzielczości (ważące więcej mb), albo częściej oceniać/dziękować w czyiś wątkach monetami. Jedyne co faktycznie pomaga to możliwość wysyłania prywatnych wiadomości. Dopiero od poziomu 1 możesz to robić, ale tylko jedną na 24 godziny. Wyżej już chyba nie ma limitu. Przez to serio trudno się momentami komunikować z moderatorami czy ogólnie. Mając niskie poziomy DIY, praktycznie tylko możesz komentować pod czyimiś wątkami i zamieszczać zdjęcia swoich prac. No i ściągać wzoru za monety. Dopiero po osiągnięciu dość wysokiego poziomu można swobodnie używać tej strony, to pewnie "zachęta" by szybko levelować i być aktywnym.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2023-2-12 04:39
| Show all posts
Edited by Nut01 at 2023-2-11 21:51
raiahy 2023-2-11 20:58
Wiesz może dlaczego nie widzę odpowiedzi pod moim własnym bounty? Ktoś odpowiedział ale jest  ...

Odpowiedzi są widoczne tylko dla moderatorów. W odpowiedziach najczęściej są informacje w stylu "powodzenia" "ładny wzór" itp. (taka informacja pojawiła się w którymś z wątków na ogólnych forach - nie wszyscy dzielący się wzorami życza sobie żeby wiadomo było, że od nich pochodzą wzory i stąd to utajnienie odpowiedzi).
Gdy ktoś wstawi w bounty info że ma wzór, załaduje go także jako thread w nowych wzorach. Po sprawdzeniu wzoru i udostępnieniu go dla wszystkich moderator podeśle do Ciebie informację, że wzór jest, poda Ci także do niego link.
Moje bounty w ten sposób były obsługiwane. W rzeczywistości wcześniej orientowałam się, że ktoś wzór załadował i pobierałam go (gdy został udostępniony) zanim jeszcze dostałam link od moda.

Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2019-1-22 06:24
| Show all posts
Hej, hej!

Szczerze, strona od jakiegoś miesiąca ma ciągle problemy. Kilka tygodni temu chyba robili aktualizację skryptów (nadal większość przeglądarek widzi stronę jako niebezpieczną) czy coś, i dużo wątków i postów zostało skasowanych. Ludzie potracili przez to monety. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby też przez przypadkowe błędy poodbierało ludziom uprawnienia, lub ponadawało zwykłym funkcjom status moderatorskich.

Ale może to nie wina samego forum, wcześniej mogłaś zakładać nowe wątki? Możesz sprawdzić w której sekcji forum możesz założyć klikając User Group: DIY.1 u mnie, u Ciebie DIY.3 (pod avatarem), a tam "My Forum Permissions". I np. ja z z DIY 1 w zasadzie nie mogę zakładać jeszcze wątków w większości sekcji, np. Szydełkowania czy Haftu Krzyżykowego.

Mam nadzieję, że coś pomogłam!

Comments

w rubryce "Add thread" mam prawie same czerwone x , myslalam ze na tym poziomie moge duzo wiecej  Post time 2019-5-17 04:55
Dopiero teraz odczytałam twoją wiadomosc. Długo nie mogłam znalezc wątku, a powiadomienia nie otrzymałam. Wcze  Details Reply Post time 2019-5-5 08:59
Dopiero teraz odczytałam Twoją wiadomo  Post time 2019-5-5 08:57
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2019-5-5 08:59
| Show all posts
Edited by alija2 at 2019-5-5 09:07
mephala87 2019-1-22 06:24
Hej, hej!

Szczerze, strona od jakiegoś miesiąca ma ciągle problemy. Kilka tygodni temu chyba rob ...

Dopiero teraz odczytałam twoją wiadomosc. Długo nie mogłam znalezc wątku, a powiadomienia nie otrzymałam. Wczesniej nie mialam problemow ze wstawianiem wzorów ani swoich zdjec z pracami. Ktoregos razu odkrylam, ze nie mam uprawnien nie wiedziec czemu. Teraz chyba juz moge. Otrzymalam wiadomosc kilka dni temu z linkami gdzie mozna wstawiac zdjecia prac i gdzie wzory. Trzeba teraz wybierac z kategorii ale np ja chcac wstawic zdjecia frywolitek nie wiem do jakiej kategorii je przypisac bo nie widze tam kategorii tatting. Nie znam angielskiego, a nie wszystko jest tłumaczone na j. polski.  Z tym o czym pisalas wogole nie moge sie polapac o co tam chodzi.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2019-1-21 09:13
| Show all posts
Edytowano przez alija2 dnia 2019-1-21 09:16

Hejka czy polski wątek zostal skrócony? Wydaje mi się ze było kilka tematów, a teraz jest jeden wątek, czy cos pokręcilam?  Zadałam jakis czas temu pytanie bo mam problem i dzisiaj się dowiaduję że to pytanie wyladowało w dziale "Recycled", a moderatorka przetłumaczyła jego tytuł na język angielski.  Pokazuje się też komunikat że Old topic in Free talk.

Mam taki problem, że nie mogę chwalić się swoimi pracami w wątku gdzie można to robić ani wstawiać schematów bo podobno nie mam uprawnień i nie wiem dlaczego? Jednym słowem nie mogę tworzyć nowych postów. Czy ktos miał taką sytuację? Niestety nie znam  angielskiego, a poza tym nie wiem gdzie to wyjasnić. Może mi ktos pomóc?
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2023-2-24 09:25
| Show all posts
Mam teraz projekt z metaliczna nicią i przyznam, że zaczynam tracić cierpliwość... Macie jakieś rady jak haftować żeby krzyżyki pozostały ścisłe, nitka nie uciekała z igły, ani z krzyżyków gdy kończy się ścieg? Pozostawiam długi ogonek po lewej stronie, przeciągam go pod innymi ściegami, jednak efekt jest taki sobie - krzyżyk luzuje się, a czasami nitka przechodzi na prawą stronę roboty :(  Już nie mówię o załamywaniu się metalowej powłoczki i rozwarstwianiu nitki :(:(:(
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-12-3 15:54
| Show all posts
Czego nie możesz?
Wystarczy być aktywnym i zbierasz  "pieniądze". Klikasz na "My Center", potem na "Tasks" i wyświetlają Ci się zadania. Tu klikasz na pomarańczowe prostokąty - pieniążki masz u siebie. W Twoim przypadku będzie to        
Lv.2 Hourly Bonus - 13 Credits Gold Coin  +        
Everybody Hourly Bonus - 5 Credits Gold Coin, czyli co godzinę możesz zdobyć 18 .
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-1-25 05:55 From mobile phones
| Show all posts
Hejka!  :) Jestem tu już jakiś czas, ale nie ogarniam tego systemu zdobywania punktów i leveli. Widzę sporo fajnych wzorów, ale muszę mieć 2 poziom i 250 punktów. Nie wiem jak je zdobywać. Zauważyłam tylko, że dostaję jeden punkt za jeden pobrany wzór i podziękowanie za niego?  Pomóżcie,  o co tu chodzi? :)
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-10-2 00:31
| Show all posts
Edytowano przez Zygfryd dnia 2016-10-1 17:34

Witam wszystkich. Powoli poznając forum trafiłem na tę grupę. Jestem w zasadzie szydełkowy. Kilka wzorów spodobało mi się, chyba zacznę nimi wypełniać popołudnia. Najwięcej kłopotów mam z opisami wydawnictw amerykańskich. Może trafię na cos w rodzaju "guide crochet" w tym języku.
Pozdrawiam
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2014-9-15 07:25
| Show all posts
Tutaj przychodzi sporo osob z Polski, ale jak zawsze nam brakuje tego co maja inni pod dostatkiem, czyli tej zwyklej checi, zeby ze soba porozmawiac nawet o niczym i tylko mozna zazdroscic innym z jaka latwoscia potrafia sie spotkac i dyskutowac. Niech przykladem beda tutaj wloszki, wystarczyl jeden wpis i jak do ula zlecialy sie w jedno miejsce, zeby porozmawiac, zapytac i cieszyc, ze jest ich tutaj sporo.Przykre to, ale my tego nie potrafimy.
Pozdrawiam.

Rate

Number of participants 1Gold Coins +1 Collapse Reason
Blythe + 1 Dzięki :)

View Rating Log

Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2014-9-15 11:11
| Show all posts
Edytowano przez Blythe dnia 2014-9-15 03:13

Witaj, fifi. :)
Smutne jest to co piszesz, ale chyba masz rację. Z ilosci wpisów na wątku można tak sądzić. Szkoda, bo myslałam, że fajnie będzie pogadać o wszystkim i o niczym.
Pozdrawiam :)
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2014-9-30 07:42
| Show all posts
Eeeee... nie jest tak zle. Po prostu wiele z nas siedzi w grupach krzyzykowych/robotkowych na Facebook'u i tam gadamy, a tu przychodzimy popatrzec na wzorki. Wiele Polek tez nie zna na tyle angielskiego, aby swobodnie poruszac sie po tutejszym forum, wiec i znalezc "swoich" tez im trudno, a i same forum jest tak rozlegle, ze wiele osob juz od poczatku sie gubi i zniecheca do szerszego dzialania tutaj.
Pozdrawiam serdecznie!

Rate

Number of participants 1Gold Coins +1 Collapse Reason
Blythe + 1 Dzięki!

View Rating Log

Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2014-9-30 19:32
| Show all posts
Witaj, Oingoboingo. :)
Czyli jestem poszkodowana, bom nie facebookowa. ;-)
Fakt, samej mi trochę zajęło poznanie forum. Mój angielski też nie jest jakis super.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2014-9-30 20:51
| Show all posts
No widzisz. A na Facebooku az nieraz wrze od pogaduszek. Powiem dziewczynom w grupie o tutejszej dyskusji, wiec moze ktos nowy zawita. :)
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2014-10-1 00:20
| Show all posts
Edytowano przez Iskra01pl dnia 2014-9-30 17:24

Witajcie, ja też fejsbukowa raczej ;) Ale jakby coś, to chętnie pogawędzę czasem :)
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2014-10-1 01:21
| Show all posts
i ja sie witam ;) tez bardziej fejsbukowa jestem tu rzadko kiedy zagladam :)
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2014-10-1 02:44
| Show all posts
hej
i ja też tu jestem :)
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2014-10-2 17:27
| Show all posts
Witajcie :)

Rzadko tutaj wpadam, ale jak będę to z przyjemnoscią z Wami pogadam :)

Comments

Po hafciku poznaję, że to Zuzanna z grupy FB  Details Reply Post time 2014-10-11 17:17
Po hafciku poznaję, że to Zuzanna z grupy FB  Details Reply Post time 2014-10-11 17:17
Po obrazku domy  Details Reply Post time 2014-10-11 17:14
Reply Support Not support

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Points Rules

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-3-28 22:21 GMT+8 , Processed in 0.326957 sec., 22 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list