| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Author: Blythe
Collapse the left

Polish Speaking Members - conversation in Polish

[Copy link]
Post time: 2015-2-27 23:48
| Show all posts
Puscilo, dzieki :)

Moze zaczniemy jakis fajny, lekki temat? Na przyklad ile obecnie mamy WIPow. Ja posiadam AZ dwa - Tux (maskotka Linuxa) i motyle z jednej gazetki (nie pamietam juz z jakiej, ale z jakiejs polskiej). A jak z Waszymi pracami? :)

When someone visits this page from a link you share, you will be rewarded

Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2015-3-1 06:29
| Show all posts
Edytowano przez maciusiko dnia 2015-2-28 23:33

To fajnie, że się odeprało :)

Gratuluję prac :-) Ja na razie odpusciłam, po wyszyciu Klimta muszę odpocząć.
Teraz zbieram wzory kotów, koteczków i kociambrów wszelkich
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2015-3-3 04:42
| Show all posts
Hejka :)
U mnie też 2 WIPy, chociaż akurat szydełkowe (szal i chusta)... za to UFOków całe stada :>. A w kolejce jeszcze więcej...
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2015-3-4 03:40
| Show all posts
UFOki zawsze sa malo chciane - ja o swoim starannie zapominam. Zamknelam go w szafie i nie chce nawet do niego wracac... Rzucilam sie na zbyt skomplikowany wzor jak na poczatkujaca, wiec nic dziwnego ;p
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2015-3-4 05:16
| Show all posts
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2015-3-4 05:33
| Show all posts
Patrząc na listę rzeczy do zrobienia, nauczenia (studia, meh), stos wzorów czekajacych na swoja kolej - nastepne dwa zycia mam juz zarezerwowane :L
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2015-3-4 12:29
| Show all posts
Edytowano przez Blythe dnia 2015-3-4 04:38

Tylko dwa?
Mnie chyba dwóch nie starczy. :) W tej chwili mam fazę na wyszywanie dziewczynek, do pokoju córki. Dużo wzorów Tani211 mi się podoba. Wczesniej wyszywałam Tatty Teddy. A w planach jest sporo, bo chciałabym wyszyć parę wzorów Nimue, Lansvit, Neocraft oraz kolekcje kwiatowych wróżek. No i ciągle poszukuję dobrze rozpisanego wzoru "Dziewczynki z gołąbkiem" wg Danuty Zamorskiej-Muszyńskiej. Takiego bardzo szczegółowego. Kiedys wyszywałam ten wzór wg wzoru z "Gobelinka", jednak efekt mnie nie zadowolił.
Mam cały folder takich wzorów do zrobienia. Chęci są, tylko czasu brak. Niestety.

Comments

mnie też dwa to za mało :D marzy mi się wyszycie całej serii Etude de botanique...  Post time 2015-8-15 05:23
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2015-3-6 08:39
| Show all posts
Edytowano przez maciusiko dnia 2015-3-6 01:49

Ja wyszyłam tylko jednego Tatty Teddy, dla przyjaciółki, ale uwielbiam wszystkie.
Wzory Tani211 są wspaniałe.  
Aż poszukałam tej dziewczynki z gołąbkiem, bo nie kojarzyłam, ale czy w ogóle gdzies można znaleźć lepszy wzór?
Może któras z Was jest na gallery ru?
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2015-3-6 13:20
| Show all posts
Edytowano przez Blythe dnia 2015-3-6 05:29

Nie znałas "Dziewczynki z gołębiem"? Chyba jedna z najbardziej znanych prac Muszyńskiej-Zamorskiej. Uwielbiam jej pracę.
https://www.google.pl/search?q=m ... iw=1152&bih=709
Szkoda, że mało jest opracowanych na haft krzyżykowy. Ciekawe dlaczego? "Gobelinek" miał kiedys kilka wzorów w swojej ofercie, ale wg mnie nie były one udane. Można porównać:
- tutaj oryginalna praca:
30_250x250.jpg
- a tutaj moje wyszywanie na podstawie wzoru "Gobelinka"
http://www.pindiy.com/thread-162834-1-1.html
Za to udało mi się kupić kanwę z namalowanym wzorem  (choć nie znoszę wyszywać na drukowanej kanwie) i efekt był dobry:
http://www.pindiy.com/thread-162987-1-1.html
Nadal mam nadzieję na znalezienie wzoru "Dziewczynki z gołębiem", który mnie zadowoli. :)

Niestety nie mam konta na gallery.ru.


Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2015-3-6 22:45
| Show all posts
Edytowano przez maciusiko dnia 2015-3-6 15:53

Rzeczywiscie. A wiesz, nie spodziewałabym się, że na podmalowanej kanwie wyjdzie lepiej.
Taki dobry wzór to chyba jedynie ktos mógłby indywidualnie opracować. Szkoda, że nie znam się, i juz nie mam chęci :( nauczyć się tych programów do opracowywania/tworzenia schematów. A chciałabym wyszyć obrazek ze zdjęcia, ale jak na niektóre efekty w necie popatrzę, to nie są zbyt dobre... Musi ktos być w tym bardzo dobry.
Pamiętacie swój pierwszy haft?
Moim był oczywiscie :) kot, na podmalowanej kanwie.

PS. Jak mnie wnerwia to "s" z altem, ciągle zapominam nie wstawiać polskiego.
Reply Support Not support

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Points Rules

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-26 21:06 GMT+8 , Processed in 0.070701 sec., 13 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list